Blije en trotse gezichten op Sportpark Middenwetering. Diverse jeugdteams van Go-Ahead Kampen vanaf JO 8 t/m JO 13 hebben namelijk nieuwe trainingspakken gekregen. Dankzij de steun van de Jeugdsponsorgroep is dit mogelijk gemaakt.

Op de trainingspakken pronken de logo’s van hoofdsponsor jeugd WEEVER, OIT BV en Cittanova. Pieter de Boer, jeugdvoorzitter bij Go-Ahead Kampen, is zeer tevreden met de nieuwe trainingspakken. ”Als Go-Ahead Kampen mogen wij ons erg gelukkig prijzen met de Jeugdsponsorgroep. Dankzij hen hebben wij afgelopen periode diverse facilitaire zaken in gang kunnen zetten, zoals onder meer medische voorzieningen voor de jeugd, gecertificeerde jeugdtrainers, KNVB – trainingen, trainingen voor het spelervolgsysteem en camera‚Äôs op het hoofdveld. Met deze investeringen zijn wij in staat om het opleidingsniveau voor onze jeugd structureel te verbeteren”, aldus de Boer.